MISIONI YNË

Misioni i AMCK është të rrisë sigurinë në trafikun rrugor të Republikës e Kosovës, përmes projekteve dhe asistencës rrugore veçanërisht në aspektin e edukimit dhe sigurisë së gjeneratave të reja.

AMCK Phone call now 038 60 10 46

TELEFONO 1919

Kërko:

Pristina, Kosovo

19°C
Light rain
Tuesday
05:11 AM
08:11 PM
Min: 13°C
Max: 22°C
83%
1012
S 6.1 km/h
Wednesday
24°C
11°C
Thursday
29°C
13°C
Friday
29°C
15°C
Saturday
29°C
16°C
Sunday
32°C
17°C

Klubi juaj i sigurisë në rrugë

AMCK Auto Moto Club Kosovo Logo Vector

AUTO MOTO CLUB KOSOVA

 

Telefoni: 038 600 678
Asistenca rrugore: 1919
Email: [email protected]

Zyrat qëndrore:

Adresa: Magjistralja Prishtinë – Mitrovicë km.1
10 000, Prishtinë, Kosovë

(tek objekti i kompanisë Eurogoma Shpk)

ORARI I PUNËS:

E Hënë – e Premte: 08:00 – 17:00
E Shtune: 08:00 – 15:00
E Diele: Nuk punohet.

AMCK - AUTO MOTO CLUB KOSOVA: Lokacioni në hartën e Prishtinës